Головна

Приймальне відділення

Завідуюча відділенням - Васкул Іванна Іванівна, лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Приймальне відділення є структурним підрозділом обласної клінічної лікарні. Діяльність відділення  здійснюється на основі директивних та методичних документів МОЗ, департаменту  охорони здоров'я, наказів  і розпоряджень головного лікаря.

Робота приймального відділення направлена на:

  • надання невідкладної допомоги і вирішення питань про госпіталізацію хворих, доставлених бригадами швидкої допомоги, по направленнях міських і районних лікарень, медпунктів, доставлених попутнім транспортом;
  • у випадках виявлення інфекційних хворих або підозріння на отруєння-забезпечення ранньої і своєчасної госпіталізації в інфекційну лікарню;
  • чітке ведення медичної документації ( фіксації години, хвилини огляду хворого у приймальному відділенні ), опис стану хворого, дані проведеного обстеження, маніпуляцій і медикаментозного лікування;
  • надання ургентної допомоги хворим, що знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Безпосередньо в приймальному відділенні по життєвих показаннях проводяться реанімаційні заходи:

  • штучне дихання;
  • непрямий масаж серця;
  • електродефібриляція.

Також  в приймальному відділенні надається невідкладна допомога хворим, які звернулися самостійно. В операційній приймального відділення надається цілодобова невідкладна хірургічна допомога та проводяться малі хірургічні операції .

За 2017 рік в приймальному відділенні було надано невідкладну допомогу 8685 хворим.

В операційній в 2017 році проведено 1708 оперативних втручань.

Лікарі відділення постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації, відвідують науково-практичні конференції, школи-семінари, впроваджують сучасні досягнення і методики в практику. 

 

У відділенні працюють висококваліфіковані спеціалісти:

Лікарі вищої категорії - Криса Галина Омелянівна, Курис Ольга Володимирівна, Диндин Уляна Василівна, Чекіт Леся Василівна, Вібла Ірина Василівна.

Лікарі другої категорії - Крестинич Ліля Василівна, Бойко Оксана Ярославівна, Ленчицька Наталія Василівна.

Також у відділенні працюють молоді спеціалісти: Гуменюк-Нечесна Христина Володимирівна, Ткачук Христина Ігорівна, Таркевич Ольга Василівна.

У догляді за хворими, проведенні медичних процедур, операцій, велику участь приймає колектив медичних сестер, який відповідає сучасним вимогам знань та навиків. З них вищу категорію мають 13 медсестер, першу -1 та другу - 1 медсестра. Їх очолює старша медична сестра.