Світовий рівень офтальмології

У відділенні  « Мікрохірургії ока » обласної клінічної лікарні широко застосовуються нові методи оперативного лікування захворювань очей, які відповідають сучасним європейським та світовим технологіям хірургічного лікування патології очей.

За останні 7 років проводиться хірургічне лікування катаракти методом ультразвукового дроблення катаракти – факоемульсифікація, де при заміні кришталика імплантуються найкращі моделі штучних кришталиків. Проведено близько 2000 операцій, що значно покращило гостроту зору.

Слід зауважити, що відділення лікарні тісно співпрацює із “Cвітовою фундацією катаракти ’’ в м. Мемфісі, США., де заввідділом Вітовський І.М. пройшов місячне стажування в даному центрі.

Значний крок вперед зроблено в лікуванні захворювань сітківки.

Використовуються сучасні лазерні методики на новітній апаратурі, якою обладнані провідні європейські офтальмологічні клініки.

Впроваджена новітня світова методика - введення в скловидне тіло (інтравітреальні введення) препаратів для лікування діабетичної ретинопатії та вікової дегенерації сітківки. Всі хворі в післяопераційному періоді відмічають покращення гостроти зору, розширення поля зору.

Значним проривом на сьогодні, вважаємо, проведення вітреоретинальних операцій (в скловидному тілі та сітківці), де минулого тижня зроблено 2 таких операції з хорошим післяопераційним результатом.

Всі операції виконуються на сучасній апаратурі зі світовим ім’ям, що в комплексі, дає змогу надавати краянам сучасну офтальмохірургічну допомогу європейського та світового рівня.