Реєстраційне вікно в ОКЛ

У зв’язку з великою кількістю пацієнтів, які проходять обстеження в обласній клінічній лікарні, зокрема консультативній поліклініці закладу та велике навантаження працівників реєстратури, для пільгової категорії населення було виведено окреме вікно, де такі особи обслуговуються позачергово.

За словами заступника головного лікаря ОКЛ з поліклінічної роботи Наталії Долчук, діти війни, учасники бойових дій та АТО, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, інваліди І групи загального захворювання в даному вікні можуть отримати всю необхідну для них інформацію починаючи від реєстру до лікаря консультативної поліклініки, видачі талонів на УЗД, комп’ютерну томографію та інші види обстеження.

Для зручності пацієнтів реєстраційне вікно для пільговиків знаходиться на першому поверсі терапевтичного корпусу.

Реєстраційне вікно в ОКЛ