Головна

Переривисті курси для неврологів області

      23 лютого в конференц-залі обласної клінічної лікарні головним позаштатним неврологом департаменту охорони здоров’я ОДА Галиною Чмир було проведено переривисті курси для профільних спеціалістів області.

      Обласний невролог проаналізувала роботу служби за 2016 рік та детально зупинилась на показниках поширеності захворюваності нервових хвороб.

     За словами Галини Чмир, неврологічна служба Франківщини за минулий рік, не зважаючи на труднощі, справилась з усіма поставленими завданнями. Серед позитивів також фахівець назвала збільшення штатів серед лікарів-неврологів.

      Загалом підбиваючи підсумки, вона окреслила і перспективи розвитку неврологічної служби, зокрема збільшення кількості ліжок інтенсивної терапії за рахунок створення палат інтенсивної терапії у неврологічних відділеннях центральних районних лікарнях, які займаються лікуванням інсульту, з відповідним штатом середнього медперсоналу. До планів обласний невролог віднесла також розвиток сучасної реабілітації при інсультах – підвищення кваліфікації лікарів ЛФК, масажистів, лікарів і медсестер ПІТ, оновлення матеріальної бази фізіотерапевтичних відділень, роботу в напрямках розширення стажування лікарів і медсестер області у провідних неврологічних центрах Європи та співпрацю з нейрохірургами і судинними хірургами для розширення спектру оперативних втручань при інсульті: впровадити тромбектомії магістральних артерій мозку, локальний внутрішньо артеріальний тромболізис, оперативні втручання на сонних артеріях як у гострому періоді (згідно до протоколу лікування інсульту),  так і для профілактики інсульту.    

Переривисті курси для неврологів області