Навчання в Астма-Школі

16 жовтня в обласній клінічній лікарні , а 26 листопада 2014 року в Коломиї  відбулись навчання в Астма-Школі за участю головного позаштатного спеціаліста з алергології ДОЗ ОДА к.м.н. Деркач Маріанни Іванівни, лікаря клінічного імунолога-алерголога обласної клінічної лікарні.

теми ЗАНЯТТЯ:

- Як діагностувати алергічні захворювання?
- Інгаляційні пристрої в лікуванні бронхіальної астми

Адреса лікарні:
м. Івано-Франківськ,
вул. Федьковича 91
Актовий зал
Тел.( 0342) 528-24  528-101

Астма – школа

доповідач: Деркач Маріанна Іванівна
лікар  клінічий імунолог –алерголог, кандидат медичних наук,
головний позаштатний алерголог ДОЗ облдержадміністрації

Що таке Астма-Школа ?
  • Це Спеціальна освітня програма для людей, що страждають на бронхіальну астму, і їх родичів.
  • Тут ви в доступній формі отримуєте інформацію по своє  захворювання, опановуєте необхідними навичками самоконтролю.
  • Тут ви не пасивні слухачі, а активні учасники навчального процесу: Ви ділитеся своїм досвідом, Ви отримуєте інформацію, вирішуєте ситуаційні задачі, берете участь в рольових іграх.

Астма-Школа охоплює наступну тематику:
Діагностика алергічних захворювань
  • Що таке бронхіальна астма?
  • Інгаляційні пристрої для лікування астми.
  • Як управляти астмою?
  • Правильна інгаляція - запорука ефективного та безпечного лікування бронхіальної астми.
  • Види інгаляційного лікування бронхіальної астми.
  • Лікування і профілактика простуд (ГРЗ), як провокатора загострень бронхіальної астми.
  • Харчування хворого на бронхіальну астму.
  • Дихальна гімнастика і фізкультура для хворих бронхіальною астмою, загартовування.