Колектив обласної клінічної лікарні відзначено Грамотою та знаком «За співпрацю» Національної Гвардії України

26 березня 2016 року 4 батальйон оперативного призначення  відзначав другу  річницю відновлення  Національної Гвардії України.  Командиром  батальйону,  полковником Шуляком С. С. , відзначено нагородами Національної Гвардії колективи,  громадські організації та фізичних осіб, які надавали посильну допомогу  при формуванні батальйону та під час перебування його на передовій. Грамотою та знаком «За співпрацю» Національної Гвардії України відзначено також і колектив обласної клінічної лікарні.

Окрім того волонтерською організацією «Промінь ІФ» нагороджено медаллю «За гідність та патріотизм» заступника головного лікаря з медсестринства ОКЛ Наталю Ружило.

З чим всіх і вітаємо!!!