Головна

Новини

17/11/2017 - 09:10

14 листопада – Всесвітній день боротьби з діабетом. Поширеність діабету в Україні збільшилася за останніх 10 років на половину. Майже 3% первинної інвалідності дорослого населення в України є наслідком захворювання на діабет.

14/11/2017 - 12:42

Розробляючи нові методики хірургічного лікування різних захворювань, лікарі всього світу прагнуть скоротити травмуючий вплив на тканини пацієнта до мінімуму. У цьому їм допомагає високотехнологічне обладнання, яке забезпечує не просто скорочення часу оперативного втручання, але і точно спрямовує дії в зону оперативного втручання. До таких приладів, зокрема, відноситься апарат для електрокоагуляції. Коагуляція – один з тих простих, на перший погляд, хірургічних методів, який забезпечує максимальну безпеку пацієнтам та впевненість лікарям в успішності операції.

10/11/2017 - 09:06

Затвердили новий класифікатор професій. Що зміниться для медиків?

06/11/2017 - 12:42

З метою інформування медичної громадськості про подальші кроки впровадження медичної реформи Міністерством охорони здоров’я, під керівництвом в.о. міністра МОЗ України Уляни Супрун та заступника міністра Павла Ковтонюка, 30 жовтня, відбулась відео-селекторна нарада з регіонами. Прикарпаття представляли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, в.о. директора ДОЗ ОДА Микола Стовбан, заступник директора Віталій Федорів, головні лікарі обласних закладів охорони здоров’я та центрів первинної медичко-санітарної допомоги. 

06/11/2017 - 12:38

Асистент Івано-Франківського національного медуніверситету, лікар-хірург відділення загальної хірургії обласної клінічної лікарні Назар Омельчук пройшов двотижневе стажування у хірургічному відділі однієї з найпрестижніших клінік Франції — Hôpital Européen Georges-Pompidou HEGP AP-HP (Париж), вигравши грант на суму 1000 євро.

02/11/2017 - 13:08

19-20 жовтня 2017року згідно плану-графіку у обласній клінічній лікарні було проведено спеціальне об’єктове навчання на тему «Дії органів управління, особового складу спеціалізованих служб, формувань, працюючого персоналу лікарні під час загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та при масовому спонтанному поступленні хворих різного ступеня важкості у приймальне відділення обласної клінічної лікарні, при виникненні ДТП із залученням пішоходів під час руху міського транспорту».

27/10/2017 - 09:37

Сезон захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції почався у жовтні та буде продовжуватися до травня наступного року. В цей період значно зростає ризик заразитися. Які симптоми вимагають госпіталізації та як не захворіти на грип – у порадах від Міністерства охорони здоров’я.

27/10/2017 - 09:35

У 2017 році Уряд запровадив електронний реєстр пацієнтів, що потребують інсулінотерапії.

Раніше закупівля препаратів інсуліну здійснювалася за тендерною процедурою регіонами. Однак, цей спосіб показав себе як неефективний, з великою кількістю недоліків:

- формування потреби було неточним;

- номенклатура закупівель могла ставати предметом маніпуляцій;

- ціни закупівлі препаратів інсуліну суттєво різнилися від регіону до регіону;