День медичного працівника

Шановні колеги !

Прийміть щирі привітання з нагоди професійного свята Дня медичного працівника.

За вашу нелегку працю, самовідданість, людяність, готовність прийти на допомогу у будь який час  низький уклін і подяка від десятків тисяч людських сердець.

Відзначаючи високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника в обласній клінічній лікарні відбулось нагородження кращих працівників відділень та святковий концерт самодіяльного колективу лікарні.

Вперше в обласній клінічній лікарні за рішенням  конкурсної комісії відзначено нагородою «Кращий лікар 2015 року» Кудерську Ніну Миколаївну - лікаря отоларинголога центру мікрохірургії ЛОР органів та Малишок Ольгу Володимирівну – лікаря-імунолога, завідуючу імунологічним центром обласної консультативної поліклініки.

Інформацію підготувала

зав. ОМВ  А.Розкладай