Інструктивно-методичне заняття із залученням мобільного консультаційного пункту з працівниками обласної клінічної лікарні щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

26.02.2015 року викладачами  навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області проведено інструктивно-методичне заняття із залученням мобільного консультаційного пункту з працівниками обласної клінічної лікарні щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

Навчання було проведено за участю начальника центру, полковника служби цивільного захисту п. Борисюка Романа Зіновійовича.

Метою заходу стало роз’яснення персоналу обласної клінічної лікарні  особливостей поводження при виникненні надзвичайної ситуації. Зокрема, на занятті розповіли про  основні правила поведінки під час артобстрілу та бомбардування у житлових масивах, поводженні  при виявленні підозрілих предметів та дії під час сигналів оповіщення.

Задля збереження життя та здоров’я людей, працівники центру надали інформацію щодо оперативного знаходження жителями області безпечних об’єктів  укриття.