І Польсько-Українська конференція «Серцево-судинні захворювання в 2016 році»

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між  обласною клінічною лікарнею м.Івано-Франківська  та Краківською спеціалізованою лікарнею ім. Яна Павла ІІ,  22 квітня 2016 року делегація лікарів ОКЛ у складі 38 осіб, серед яких спеціалісти з кардіології та судинної хірургії, рентгенології та ультразвукової діагностики,   взяла участь у І Польсько-Українській конференції «Серцево-судинні захворювання в 2016 році».

Наукова програма конференції складалась з 4 секцій:

• радіологічна діагностика;
  • хвороби серця та судин;
  • кардіохірургія та судинна хірургія;
  • діагностичні та лікувальні можливості Краківської Спеціалізованої Лікарні імені Яна Павла ІІ для лікарів та пацієнтів з України.

Мова конференції – англійська та польська.

Лікарі з увагою та цікавістю слухали лекції професорів з Польщі – науковців Ягеллонського Університету та м.Кракова,  та України. Грунтовно представлені Київський,  Львівський та Івано-Франківський медичні університети. А саме, професор доктор медичних наук Любомир Кулик виступив з лекцією «Хронічна легенева емболія»,  професор доктор медичних наук Юрій Іванів - з лекцією «Клапанна кардіоміопатія» (м.Львів); професор доктор медичних наук Тетяна Ялинська  - з лекцією «Вроджені вади серця. Некомпактна кардіоміопатія: МРТ діагностика» (м.Київ); кандидат медичних наук Гудз Олексій Іванович виступив з лекцією «Використання мультиспіральної контрастної комп’ютерної томографії для оцінки придатності великої підшкірної вени як протезу для виконання дистальної артеріальної реконструкції» (м.Івано-Франківськ).

Крім того, лікарі змогли ознайомитися безпосередньо з роботою своїх колег Краківської Спеціалізованої Лікарні імені Яна Павла ІІ.

Щиро подяку за організацію Міжнародної конференції учасники висловили Президенту міста Кракова  Яцеку Майхровскі, Маршалку Малопольського Воєводства Яцеку Крупі, Генеральному Колнсулу України в Кракові Олегу Семеновичу Ман дюку, Голові Окружної Медичної Палати в Кракові професору доктору медичних наук Анджею Матия, Голові Польсько- Української Торгово-Промислової Палати Яцеку Пєхоті, а також всьому організаційному комітету конференції з Польської та Української сторони.

І Польсько-Українська конференція  «Серцево-судинні захворювання  в 2016 році»